خانه

Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shenzhen Ravape Technology Co,Ltd یکی از پیشروترین ارائه دهندگان راه حل های یک مرحله ای سیگار الکترونیکی در جهان است.این یک شرکت با فناوری پیشرفته است که طراحی محصول، تولید، تضمین کیفیت و مدیریت زنجیره تامین را یکپارچه می کند.

واقع در شنژن چین.Ravape دارای مجموعه ای کامل از کارگاه های بدون گرد و غبار با مهندسین تحقیق و توسعه، سیستم کنترل کیفیت دقیق و تیم تولید آموزش دیده است.استاندارد بالای سیستم تولید به ما امکان می دهد خدمات قابل اعتمادی را برای مشتریان در سراسر جهان ارائه دهیم.

factory

رد پای Ravape به بیش از 50 کشور جهان سپری شده است و محصولات ویپ به ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، لهستان، ژاپن، روسیه و کره جنوبی صادر شده است.فروشندگان برتر ما خودکارهای یکبار مصرف، سیستم غلاف، دستگاه CBD و E-liquid هستند.ما مطمئن می شویم که محیط تولید ما مطابق با استانداردهای FDA در صنعت است.همه محصولات ما با گواهینامه های ISO9001:2000، RoHS، CE، FDA، PSE، UL و SGS مطابقت دارند.ما با وفاداری سیستم ISO9001:2000 را برای تضمین تولید و کنترل کیفیت اجرا می کنیم.

Ravape توسط فرهنگ شرکتی اصلی خود در توسعه پایدار هدایت می شود.ما متعهد هستیم که به برترین شرکت OEM/ODM سیگار الکترونیکی در جهان تبدیل شویم و یک پلتفرم فناوری اتمیزه سازی درجه یک ایجاد کنیم تا بیشترین بهره را از مردم در سراسر جهان ببریم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در سال 2016 تاسیس شد و متعهد شده است که بهترین تجربه ویپ را با محصولات استاندارد بالا و خدمات دقیق به مشتریان ارائه دهد.راویپ به سرعت تبدیل به یک سازنده شناخته شده شد. ما بر تحقیق و توسعه تمرکز می کنیم.

Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd
1 2 3 4 5 6
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : ایویدا

تعداد کارمندان : 700~800

فروش سالانه : 100000000-200000000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd گواهینامه ها چین Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd گواهینامه ها چین Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd گواهینامه ها